Moje stroje

Witam. Jestem twórcą stroi do sesji fotograficznych dla dzieci. Moje ubranka są wykonywanie z polaru. Wybrałam ten materiał, gdyż jest on wyjątkowo przyjazny dzieciom. Po pierwsze jest elastyczny, więc po prostu wygodny. Ponadto po drugie jest on miły w dotyku. Nie ma możliwości, by materiał ten podrażnił skórkę nawet najmłodszych dzieciaczków. Dodatkowo czapeczka która nie gryzie dłużej utrzyma się na główce a dziecko będzie spokojniejsze.

Pełna oferta - strojemyszki.pl

Pełna oferta moich stroi znajduje się na stronie strojemyszki.pl i tam można zobaczyć dokładnie całą moją ofertę. Tutaj chcę przedstawić wyłącznie najpopularniejsze kostiumy.

ubranko misiaUbranko Misia – 70zł

Strój ten jest moją ulubioną propozycją. Ubranko niezwykle uniwersalne, ponieważ dobre jest zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Dodatkowo można wprowadzać fajne modyfikacje – długie spodnie, spódniczka, dodatkowe buciki. Ubranko Misia można też łatwo zmienić na strój koali lub troskliwego misia. Ponadto czapeczka jest tak urocza, że spokojnie może być noszona w chłodne dni na dworze.

Jeśli tobie również podoba się ten strój odwiedź moją stronę i zobacz więcej zdjęć. Znajdują się tam również inne szczegóły i informacje o tym stroju.

 

strój góralski słowiankaStrój góralski – słowianka – 95zł

Strój góralski to moja kolejna ulubiona propozycja. Słowianka w moim wykonaniu wykonana jest z bawełny elastycznej, polarku (pasek), zwiewnej, kwiecistej tkaniny oraz tiulu. Na zdjęciu widocznym z boku jest tylko jedna z wersji tego stroju, uważam że najładniejsza.

Mam też prostą sukienkę, nieco tańszą. Dodatkowo szyję również wersję dla niemowląt z body i z bolerkiem.

Istnieje też cała seria dodatków takich jak: czapeczka, opaska, buciki, oraz dodatki dla chłopców i mężczyzn – muszka i krawat. Zdjęcie rodzinne w tym stylu byłoby wyjątkową i niepowtarzalną pamiątką.

 

Zapisz

Zapisz