Witam na mojej stronie

Stroje Myszki to moja pasja i miłość. Od zawsze uwielbiałam szyć, a ponieważ wykonywanie stroi dla dzieci jest wyjątkowo przyjemne, to zajęcie jest tym, co sprawia, że jestem szczęśliwa. Z tego względu do każdego stroju wkładam całe serce. Największą przyjemność dla mnie stanowi wykonywanie stroi dla dzieci, o których coś wiem. Nawet imię to już coś. Więc piszcie i dzwońcie do mnie i dajcie znać na jaką okazję i dla kogo jest strój.

Ale szycie stroi to tylko początek. Postanowiłam podzielić się swoimi umiejętnościami również w inny sposób. Każdy, kto chce zrobić coś samemu dzięki tej stronie będzie mógł to zrobić. Jeszcze dzisiaj zabieram się do pracy przy pewnych strojach. Będę swoje postępy fotografowała, dzięki czemu zrobię „instrukcję szycia” stroi dla maluszków. Jeśli masz choć odrobinę talentu to z pewnością sobie poradzisz. Stopniowo będę dodawała kolejne zdjęcia tworząc fotograficzną szkołę szycia stroi. Dodatkowo będę starała się udzielić ciekawych porad jak przygotować dziecko do sesji u fotografa. Wiadomo, że zarówno każde dziecko jak i fotograf są inne, więc często nie wszystko musi się zgodzić, jednak miała przyjemność brać udział w niejednej sesji dziecięcej i wiele informacji w tym temacie posiadam.

Sesja dziecięca jest trudnym wyzwaniem dla każdego, dla dziecka, rodzica oraz fotografa. Ale czasem niewiele trzeba, żeby sesja przebiegła przyjemnie, a co za tym idzie żeby zdjęcia były piękne!

Mam też kilka podpowiedzi dla osób, które chcą całkiem samodzielnie zrobić piękną pamiątkę dla siebie i dziecka. Uszycie stroju to początek. Jak zrobić samemu zdjęcia w domu? Kolejny temat który będzie tu podjęty. Mam nadzieję, że doczekam się również ciekawych komentarzy, co Wy sądzicie o moich wpisach i poradach. Więc życzę miłej lektury!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *